Březen 2018

Měsíční kámen urovnává city

13. března 2018 v 18:00 | Paula |  Minerální kameny (minerály)

Měsíční kámen urovnává city

Měsíční kámen je léčivý kámen, který silně působí na naše city. Přitahuje lásku a dokáže urovnat milenecké spory. Je to oblíbený kámen, který se dá zakoupit v podobě šperku, malé sošky nebo tromlovaného kamene.


Všechny tváře Měsíce

Jak už sám název vypovídá, kámen je pod nadvládou Měsíce a elementu vody. Jedná se o silně léčivý kámen, který pomáhá ženám s gynekologickými problémy. Přesto v době menstruace může být pro některé ženy příliš silný až nepříjemný. Nejsilněji působí měsíční kámen za úplňku, kdy dokáže přinést živé sny a třeba i oživit vzpomínky na minulé životy.

Věštecké schopnosti

Kámen zvyšuje intuici a empatii, pokud chcete rozvinout svoje věštecké schopnosti, položte ho během meditace na čelo, na místo tzv. třetího oka. Měsíční kámen celkově vytahuje na povrch věci uzamčené v podvědomí. Stejně jako sám Měsíc, který neustále dorůstá nebo ubývá, tento kámen ukazuje, že jsme součástí změn a cyklů. Poradí si také s rozbouřenými emocemi.
Léčí a pomáhá

Měsíční kámen
náleží především ženám, položený na solar plexus dokáže pomoci s ženskými nemocemi. Má neocenitelný vliv na průběh těhotenství, porod a kojení. Usnadňuje vstřebávání živin a vylučování toxinů.

Tradičně se používal ve formě elixíru, kdy kámen necháme 24 hodin ponořený ve skleněné láhvi s vodou. Takto pozitivně nabitá voda zatočí s náměsíčností a všemi poruchami spánku.

Měsíční kámen je kámen, který by měla u sebe mít každá žena. Muži ho zas mohou ocenit jako studnici moudrosti a mocného ochránce na cesty.