Smrt baníkovce Čecha (†19): Dcera fotbalisty Jankulovského pláče, byli si moc blízcí!

1. ledna 2018 v 16:35 | Paula |  Partnerské soužití

28. září 2016

https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/281708/smrt-banikovce-cecha-19-dcera-fotbalisty-jankulovskeho-place-byli-si-moc-blizci.html


Ať odejde kdokoliv, bolí to! Když ale zemře někdo tak mladý, jako byl bývalý fotbalista Baníku Ostrava a nadějný zpěvák Daniel Čech (†19), nese se to opravdu těžko. Své o tom ví dcera fotbalového exreprezentanta Marka Jankulovského, byli si s Danem velice blízcí…


Říkali mu Čechíno, měli ho rádi. Milovali jeho úsměv, zpěv i to, jakou lásku rozdával všude kolem sebe. Jenže podle informací Blesku všechno zhatila zástava srdce, která měla Danielovi ukončit život v neděli ve vaně.

S náhlým odchodem se těžko vypořádává i Karolína Jankulovská. "Ani si nedokážeš představit, kolik si toho v každém z nás ponechal. Neznám člověka, který by v tobě viděl něco jiného, než tu skvělou zářivou dušičku, která všude jen rozdává radost a vyzařuje tu neskutečně čistou láskyplnou energii. Naučil si mě vnímat krásu světa, naučil si mě věřit, přijímat a děkovat za všechno, co nám život přinesl. Naučil si mě věřit v osud, a to nejdůležitější? Naučil si mě milovat," napsala na sociální síti srdceryvnou zprávu, podle níž je patrné, jako moc jí odchod blízkého parťáka zasáhnul.

Na Čechína bude vzpomínat jen v tom nejlepším, ať mezi nimi bylo v minulosti cokoliv. "Já díky tobě poznala, co je to láska, a ty víš, že někoho něco tak silně krásného nepotká ani za celý život. Dal si mi ty nejkrásnější roky v mém životě, a určitě ne jen mě. Milujeme tě z celého srdce, a nikdy na tebe nezapomeneme, protože na dušičku, jako je ta tvá, se zapomenout nedá," pokračovala Karolína v psaní.

Zamyslela se také nad tím, kam Danielova duše zamířila. Má v tom jasno. "Vím, že se teď nahoře spokojeně usmíváš, protože ty to ani jinak neumíš. Navždy zůstaneš v našich srdcích. Nechal si tady v nás jen ty nejkrásnější vzpomínky i chvíle, a za to ti nikdy nepřestaneme děkovat. Posíláme ti lásku, ty nám, prosím, pošli sílu," topí se v slzách dcera bývalého fotbalového reprezentanta.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama