PÁNI! Míša Tomešová z Ulice vysekla největší hit Whitney Houston!

1. ledna 2018 v 17:06 | Paula |  Hudba

http://prask.nova.cz/clanek/novinky/hvezda-nejen-ulice-dokonale-vystoupeni-misi-doubravove-alias-whitney-houston-polozi-i-nejvetsiho-drsnaka.html1. 7. 2016

Míša Tomešová (25) je prostě talent. Dokazuje to nejen její plný pracovní diář, ale i tajné video, které dostalo všechny do kolen.

Míša Tomešová, za svobodna Doubravová, se na začátku června provdala za dlouholetého přítele Romana Tomeše (27). Oběma skončila na chvíli divadelní sezóna, a tak si zamilovaný novomanželský pár konečně vyrazil na vytoužené líbánky.

Míša a Roman si tak momentálně užívají svatební cestu v rakouském Tyrolsku, kde společně obdivují krásy zdejší přírody. Po návratu mají ale oba spoustu práce, především v divadle. I seriál Ulice se dočkal zasloužené měsíční pauzy, takže i to byl jeden z důvodů, proč pár odjel na dovolenou právě teď.

Míša je jinak pracovně velmi vytížena, kromě seriálu hraje v divadle, a především v muzikálech, protože je to zkrátka multi-talentovaná herečka, která nejenom dobře vypadá, ale i krásně tančí a zpívá. Na jednom starším záznamu Míša zpívá nejznámější hit americké zesnulé hvězdy Whitney Houston 'I Will Always Love You', který vznikl již v roce 1992. Od této chvíle nebyla zpěvačka kromě drog a alkoholu spojována s ničím jiným, než právě s tímto hitem.

Míša sice naštěstí podobným praktikám, jako kdysi Whitney, neholduje, ale o kvalitě jejího zpěvu není pochyb. Rozsahem a čistými tóny prokázala velký talent. Whitney je samozřejmě jen jedna, ale Míša si za tento výkon zaslouží neoficiální titul české Whitney Houston!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama