HEREC Z ULICE Dojemné loučení s Tomášem Valíkem: Píseň od kamarádky

1. ledna 2018 v 16:59 | Paula |  Hudba

Publikováno 12. 10. 2016

http://tn.nova.cz/clanek/kamaradka-se-louci-s-valikem-slozila-mu-nadhernou-pisen.html#g_579033


Tomáš Valík byl nejen oblíbený herec, ale také kamarád. O tom svědčí i píseň, kterou pro herce složila hudební skladatelka Ladislava Svobodová, která se s představitelem Richarda Zajíčka ze seriálu Ulice přátelila."I když stále věřím na zázraky, už jsi doma....Ve chvíli, kdy jsem dodělala tuhle píseň, vstoupil jsi do krajiny... Tomáši Valíku..ráda jsem tě potkala...," napsala zpěvačka a hudební skladatelka Ladislava Svobodová na svém Facebooku, kde se písní s názvem "Prý spíš" loučí se svým kamarádem Tomášem Valíkem.

Píseň sklidila na sociální síti úspěch, uživatelé velmi ocenili krásné gesto. "Ladi, nádhera....Tomáš má určitě radost, že jsi se s ním tak krásně rozloučila a že tě potkal. Už je mu jistě dobře," okomentovala píseň Ivana Š.

"Trochu ukolébavka k utišení duší..Co nejsou srovnané se smrtí...Jsi božská. Děkuji," reagovala na píseň paní Petra M. "Laděnko, děkuji ti (jen jak zastavit ten proud vytékající mi z očí)," je další z reakcí na sociální síti.

Tomáše Valíka se diváci oblíbili v seriálu Ulice. Herec, který podlehl zákeřné nemoci, vystudoval Obchodní akademii a DAMU, jeho rodiče pracovali v psychiatrické léčebně, kde s nimi herec vyrůstal. Oblíbený herec měl jednu dceru a pocházel ze šesti sourozenců.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama