Únor 2017

Energie zimy = energie Kovu

15. února 2017 v 22:16 | Paula |  Jak jde čas ...
Zimě vládne prvek Kov a ten je spojován s prosperitou a prestiží. Pojí se k němu stříbrná a zlatá barva a kulatý tvar. To vše najdeme i na mincích, takže spojení Kovu a prosperity není určitě náhodné. Do konce února, v době, kdy ještě vládne zima naplno je ideální čas tuto sílu využít.
Kov je úžasný prvek, a pokud je aktivován správně, může vám přinést téměř zázračné štěstí. Takové, které odlišuje průměrně úspěšné lidi od těch, jejichž hvězda září přímo oslnivě.
Kov je skvělý vodič energie a to nejen elektrické. Ve Feng Shui Kov vytváří prvek Vody. Ta je spojována s úspěchem v obchodě a kariéře. Voda také vyživuje prvek Dřevo a to podporuje energii peněz a prosperity.

Správně využitá energie Kovu vám pomůže pročistit a rozpohybovat stagnující oblasti vašeho života. Dodá vám sílu a přivede na pomoc ty správné lidi. Otevře dveře ke štěstí a úspěchu. Prvek Kov uplatněný na těch správných místech přinese neočekávané štěstí a obchodní příležitosti.

Aktivujte sílu Kovu doma i ve firmě pomocí 7 tipů:
1. Podpořte energii příznivé hvězdy Bílá
Hvězda Bílá se pro rok ohnivého Kohouta usídlila v Energetickém centru našich prostorů. Její příznivé působení může přinést štěstí a prosperitu všem obyvatelům domu. Je příznivě nakloněna podnikání a postupu v kariéře.
Energetické centrum je spojováno s prvkem Země, který podporuje sílu Kovu. Umístění drobné kovové dekorace vám pomůže rozproudit energii. Repliky čínských mincí, zlaté ingoty, kovovázvonkohra nebo zvonek vám ji pomohou aktivovat.
Také můžete udělat malý rituál: Třikrát projděte v kruhu (po směru hodinových ručiček) před vašimi vstupními dveřmi a zvoňte při tom na kovový zvonek. To pomůže stimulaci energie, přilákání nových příležitostí a zvýšení příjmů.

2. Hvězda Nebe ovlivňuje sektor Kariéry
Příznivá hvězda Nebe se v tomto roce usídlila na severu, kde při správné aktivaci dokáže rozpohybovat vaše podnikání. Její silná kovová energie podporuje prvek Voda, který této oblasti vládne. Tato kombinace přispívá k větší rozmanitosti příležitostí, které vám budou v podnikání nabídnuty. Nečekaně se mohou objevit i nabídky na zahraniční spolupráci. Díky působení hvězdy Nebe bude vaše podnikání v neustálém pohybu vpřed.
Tato energie je pro vás příznivá zejména pokud se vstupní dveře vašeho domu nacházejí v severním sektoru. Ale aktivace této oblasti se vám vyplatí v každém případě. Křišťál Feng Shui ve tvaru koule tuto energii posílí a navíc napomůže harmonické komunikaci.
Svou osobní energii pracovní úspěch zvýšíte nošením zlatých a stříbrných šperků.
Více o působení létajících hvězd se dočtete v astrologické předpovědi pro rok ohnivého Kohouta.
3. Bílá - barva Kovu a luxusu
Bílá je nejen barvou Kovu, ale také symbolem luxusu a prestiže. Najdete ji v luxusních interiérech i na drahém oblečení. Představuje výjimečnost a přepych. Přitahuje pozornost. Zařaďte do svého šatníku více bílé barvy. Budete přitahovat pomoc a podporu. Energie bílé je jang, budete se tedy snáze rozhodovat a lépe řešit vzniklé situace. Ženám podnikatelkám nebo manažerkám prospěje zejména kombinace bílé se zlatými šperky. V mužském prostředí si snáze získají autoritu, aniž by ztrácely svou ženskost.

4. Rozhýbejte energii
Když energie stagnuje, tak je to špatné. Platí to ve vztazích, zdraví i ve Feng Shui. Aby byla energie zdravá a svěží, tak musí byt v pohybu. Pokud chcete zvýšit své bohatství a prestiž, použijte k jejímu rozhýbání čínské mince. Nejlepší je dát tři čínské mince svázané červenou stužkou do peněženky a účetní knihy. Také je můžete vložit do desek s podklady k bankovním účtům nebo investicím. Aktivujte jejich pomocí svůj domácí nebo firemní trezor, nebo místa, kde ukládáte peníze.

5. Přivolejte štěstí z těch nejvyšších míst
Aktivujte severozápadní část vaší kanceláře nebo pracovny. Ta reprezentuje přátele, mocné ochránce a důležité kontakty. Díky této podpoře, nebo důležitým informacím, které získáte, můžete udělat významný pokrok v kariéře, nebo rozšířit svůj okruh kontaktů.
Tuto oblast posiluje kov, nejlépe ve zlaté barvě. Můžete zde vystavit sošku Ganeši, nebo ochránce Kwan Kung.

6. Mince, mince a zase mince
Nejen v peněžence a účetní knize. I na dalších místech vám repliky čínských mincí pomohou rozhýbat finanční energii. Zavěsit šňůru mincí na vnitřní kliku dveří - to je samozřejmost. Na notebook nebo počítač? Jistě. Hodí se i na pracovní tašku nebo kufřík.Také můžete dát mince pod koberec v předsíni, kde je vyskládáte do tvaru šipky mířící dovnitř.
7. Využijte sílu talismanů
Talismany sou skvělým způsobem, jak získat ochranu a přilákat druh energie, který potřebujete. Malý talisman zavěšený na kabelce, vložený do peněženky, nebo jen tak v kapse. Ochranné kartičky, Sáčky štěstí zaměřené na nejrůznější oblasti našich životů, ověsy z kovu nebo polodrahokamů … Talismanů zkrátka není nikdy dost. Jsou skvělými vodiči energie a pomohou vám rychleji dospět k vytouženému cíli. Vybrat si můžete vhodnýtalisman pro téměř každou příležitost, a pokud jste to ještě nezkusili, neváhejte. Možná budete jejich účinností překvapeni.
Přeji vám skvělé Feng Shui

Svátek svatého Valentýna - svátek všech zamilovaných

14. února 2017 v 17:45 | Paula |  Jak jde čas ...

Oslavme dnes lásku jako takovou - v jakékoliv podobě a formě ... :-)


obrázky na fb

Několik technik pro zlepšení prosperity v roce Kohouta

4. února 2017 v 10:13 | Paula |  Jak jde čas ...

Krásný dobrý den.

Dnes bych Vám chtěla popřát šťastný nový rok, abyste prožili úspěšný, šťastný a prosperující rok Kohouta. Jestli někdy existoval rok pro velké úspěchy, příležitosti a růst, tak je to právě rok pod vládou Ohnivého Kohouta 2017. Využijte pozitivních vlivů z pohledu letící hvězdy, která ovlivní z časového hlediska naše domovy a bude nám přát k úspěchům ve všech oblastech našeho života, na které se zaměříme. Bude to sice vyžadovat tvrdou práci, bez toho energii Kohouta propásneme, ale na druhou stranu, pokud přidáme ruku k dílu, výsledky budou neomezené.

Jaké jsou vaše vize v roce 2017?

Přemýšlejte o tom, co opravdu chcete v tomto roce dosáhnout. Jediné, na co je potřeba myslet je, aby vaše sny byly realistické - žádné jiné omezení zde není. Klíč k úspěchu je zaměřit se a udržet věci v zorném poli. Nenechat se ovlivnit názory jiných, vykolejit a jít jinudy.

Oslavy trvají 15 dní

Již jste možná zaznamenali, že oslavy příchodu nového čínského roku trvají 15 dní od novoluní do úplňku. Jednotlivé rituály jsem vám popsala v článku. Dnes má narozeniny bůžek bohatství a hojnosti a vy ho můžete požádat o seslání hojnosti do svého života.

Letící hvězda se změní 4.února

V tento den bychom měli odstranit léčby roku předchozího a postupně dle priorit opečovat náš domov v nových energiích. Vybrat si oblasti, které chci pozvednout, a odklonit nepříznivé vlivy tam, kde by mohly překazit naši přímou cestu k cíli. Konkrétní postupy najdete v ebooku Magický rok Kohouta 2017.

Aby tento rok mohl naplnit opravdu to, co napovídá, soustřeďte se na to být pozitivní, usměvaví, laskaví a soucitní. Vaše mysl je všemocná a skrze ni jste schopni mít moc nad svým životem tak, jak jste si to nikdy ani nepředstavili.

Vizualizujte si svou prosperitu
Vaše vnitřní mysl má sílu zvýšit váš životní standard, je zdrojem úspěchu a toku hojnosti. Když budete mít živou představu o vítězství a prosperitě ve své mysli, vaše realita venku nebude mít jinou možnost, než se proměnit v obraz, který vidíte uvnitř.

Tajemství
Takové je tajemství vizualizace - mysl a život vaší fantazie spojit dohromady, aby se všechny vaše touhy mohly uskutečnit. Představte si obraz, scénu, která ukazuje, že jste obklopeni hojností. Všimněte si, jak rychle se do tohoto obrazu dostávají negativní obrazy, slova, která vás drží zpátky při zemi. Naslouchejte a změňte svou vlastní vnitřní řeč. Přestaňte si stěžovat a myslet na nejhorší. Představte si sami sebe, jak opouštíte tyto negativní postoje. Ano, tak funguje štěstí. Začíná tím, že mysl je pozitivní a silná.

Několik technik, jak zlepšit svůj vnitřní pohled a nakonec i prosperitu a bohatství

Myslete slunečně
Sami sebe můžete potěšit jen tím, že budete myslet na sluneční dny (v tom zasněženém městě to určitě potěší o mnoho víc). Pokud se cítíte dole, v depresi nebo nízké energii z jakéhokoliv důvodu, představte si slunce a jeho mocnou jang energii, která naplní celou vaši bytost svou pevností a štěstím. Ještě silnější je jít ven na procházku a nechat se pohladit slunečními paprsky. Nechte své tělo nasát energii slunce a uvidíte, že všechno napětí rázem zmizí.

Vyzařujte klid a ticho
Pronikněte do neviditelné síly ve vás. Sáhněte si pro moudrost, sílu a moc ticha. Použijte svou vnitřní sílu. Je to jako jasné, bílé světlo uvnitř vás. Můžete si představit, že se pohybuje podél hlavního meridiánu (podél všech čaker) v těle. Světlo rozsvítí srdce, hrdlo, hlavu, protože vás posílí. Když posílíte svou vnitřní sílu, své vnitřní světlo, může se to projevit na vnější straně vás samotných v tom, co říkáte, co děláte a jak to děláte.

Nezapomeňte, že mysl je mocný nástroj, dovolím si říci, že nejmocnější nástroj, který máme denně k dispozici. Je to nejsilnější z vašich talentů. Využijte sílu své mysli tak plně, jak jen to lze. Realita začíná v jedné jediné myšlence. A naopak myšlenka se brzo může stát vaší realitou.

A rok Ohnivého Kohouta přeje realizaci všeho, co si jen umíme představit. Využijte nejsilnější rok dvacetiletí země a nastavte hrnec šťěstí, prosperitě a úspěchu, který padá z nebe.

Zuzana

Zuzana Adam

T: 774 221 099
www.adamfengshui.cz